Отдых в Карпатах откроет вам зеленую сказку горных вершин.

  • Главная
  • 200 лет Т.Г. Шевченко. Тур для школьников

200 лет Т.Г. Шевченко. Тур для школьников


«Заповіт Кобзаря»

Як умру, то поховайте мене на могилі,
Серед степу широкого, на Вкраїні милій…»

shevchenko_01.jpg

shevchenko_02.jpg


Канів - сучасне місто з комлексом культурних закладів і місць відпочинку. Особливої виразності панорамі Канева надає напрочуд гармонійна краса приміського узбережжя. Паломництво до могили великого Кобзаря на Чернечу гору підкреслює загальновизнаність та значимість Канева. Щороку сюди приїздять понад 100 тисяч туристів з України та багатьох закордонних держав.

Канівський Успенський собор — пам’ятка архітектури XII ст. За свідченнями Нестора-літописця, великим князем Всеволодом Ольговичем була закладена церква Св. Георгія. Згодом її переіменували на Успенський собор. Саме в ньому два дні стояла домовина з тілом Т. Г. Шевченка. Навесні 1972 року в Успенському соборі було засновано Канівський музей народно-декоративного мистецтва, який нині знаходиться у приміщенні будинку колишнього базиліанського училища — пам’ятки архітектури XVIII ст. Колекція музею представлена багатими зібраннями виробів майстрів народної творчості центральних областей України.В затишному міському парку знаходиться могила видатного дитячого письменника Аркадія Гайдара, який загинув на Канівщині в роки Великої Вітчизняної війни. Поруч споруджено бібліотеку-музей письменника-воїна. Гордість міста — Шевченківський заповідник, заснований в 1925 році. В 1989 році він отримав статус національного.В десяти залах літературно-меморіального музею Т. Г. Шевченка зібрано тисячі експонатів, що розповідають про життєвий і творчий шлях поборника свободи та гуманізму. На південь і захід від Тарасової гори простягається природний заповідник — унікальний пам’ятник історії, археології, геології та палеонтології. Канів гостинно запрошує до відвідин у будь-яку пору року. Завітайте сюди і ви, щоб причаститися духом національної гідності.


                                           Програма туру:


1 день 21:36 Виїзд групи на поїзді Одеса-Черкаси.
2 день 06:33 Приїзд групи в Черкаси.
07:00
Обзорна екскурсія по місту «Мандруючи Черкасами».
На Вас чекає знайомство з пам`ятками Черкас, його архітектурою, мальовничими парками. Прогуляєтесь по старому Хрещатику та почуєте легенди старого міста. Відвідування музею однієї книги «Кобзаря».
10:00 Переїзд до м. Канів. Об`єкти показу: головна святиня Черкащини –
могила пророка України Т. Г. Шевченка, Канівський Національний Шевченківський заповідник.
13:00 Обід.
14:00 Музей народно-декоративного мистетства, могила дитячого письменника А. Гайдара, Успенський собор ХІІ ст. Зупинка у с. Мошни. Відвідування храму ХІХст. Огляд Канівської ГЕС.
16:00 Повернення до м. Черкаси.
17:07 Від’їзд групи з м. Черкаси.

3 день 06:10 Прибуття групи в Одесу.

Вартість туру з людини прохання уточнювати у менеджера компанії


У вартість входить:

- проїзд ж/д (плацкарт);

- транспортно-екскурсійне обслуговування за програмою;

- вхідні квитки;

- обід;

- страховка.

shevchenko_03.jpg

shevchenko_04.jpg

shevchenko_05.jpg